Firma

Nasza firma powstała w 1989 roku i od tego czasu prężnie działamy
w branży metalowej.

5

Nasz sklep zlokalizowany jest w Łodzi przy ul Śląskiej 60, w którym to możecie się Państwo zaopatrzyć w elementy złączne elektronarzędzia, artykuły ochronne i BHP, maszyny, urządzenia oraz wiele innych.

Od wielu lat nasz sklep oferuje klientom materiały i narzędzia zarówno dla majsterkowiczów - do prac montażowych i wykończeniowych w domu jak i dla profesjonalistów.

Oferujemy ponad 10000 różnych produktów w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej, ale także realizujemy indywidualne zamówienia na dowolny asortyment od firm z którymi współpracujemy od wielu lat.

To daje nam mocne podstawy na rynku w postaci: konkurencyjności cenowej, szerokiej i różnorodnej oferty, szybkości realizacji zamówień oraz gotowości do realizacji typowych zamówień.

Działalność naszej firmy opiera się na wieloletnim partnerstwie ze znanymi producentami.

Naszym priorytetem zawsze jest dobro klienta. Dlatego też, staramy się nadążać za potrzebami wszystkich odbiorców i konsekwentnie uzupełniać nasz asortyment o nowe pozycję, na które zapotrzebowanie wynika z dogłębnej analizy rynku oraz sugestii klientów. Nasza firma zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach technicznych i wieloletniej praktyce zawodowej, zapewniamy państwu miłą obsługę i fachowe doradztwo.

Serdecznie zapraszamy.